Hyppää sisältöön
Archinfon seitsenhenkinen henkilöstö. Taustalla Finlandiatalon valkoinen marmoriseinä, oikeassa reunassa portaikko.
Archinfon henkilöstö syksyllä 2020 valokuvaaja Elina Simosen kuvaamana, paikkana Finlandia-talo.

Yhteystiedot

Archinfo • Arkkitehtuurin tiedotuskeskus
Malminkatu 30, 5. kerros, 00100 Helsinki

Haluatko kertoa meille uutisesta tai tapahtumasta?
editor@archinfo.fi


Katarina Siltavuori, toiminnanjohtaja

katarina.siltavuori@archinfo.fi
puh. +358 50 599 2510


Miina Jutila, viestintäpäällikkö

miina.jutila@archinfo.fi
puh. +358 40 585 4135


Sini Parikka, tuottaja, projektipäällikkö

sini.parikka@archinfo.fi
puh. +358 40 351 6470


Heini Lehtinen, asiantuntija

heini.lehtinen@archinfo.fi
puh. +358 40 731 3878


Eeva Astala, asiantuntija

(vanhempainvapaalla)


Taavi Lindfors, viestintäassistentti

taavi.lindfors@archinfo.fi
puh. +358 50 300 8775


Heli Vilmi, talous- ja hallintosihteeri

heli.vilmi@archinfo.fi
puh. +358 40 685 2568 (perjantaisin)


kuvat: Elina Simonen
Taavin kuva: Karolina Toivettula
kuvauspaikka: Finlandia-talo